Нова бізнес-вершина
Інституту післядипломної освіти «УКРСТЕНО»:
 нагорода «Лідер року 2018»

Інститут післядипломної освіти «УКРСТЕНО» увійшов до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та вдруге  визнаний «Лідером року 2018». Тепер успішність, стабільність і високу репутацію Інституту підтверджують престижні нагороди.

У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти.

Свої перші кроки ми зробили 29 років тому, у 1991 році. Весь цей час ми наполегливо працювали над розробкою нових навчальних програм та курсів, що відповідали б сучасним вимогам в сфері  інформаційних технологій. Колективом Інституту було розроблено та успішно впроваджено 75 навчальних курсів та програм, за якими щорічно проходять навчання понад 500 слухачів.

lider roku 2Основна мета Інституту: надавати стійкі практичні навички в оволодінні комп’ютерними програмами на спеціалізованих курсах підвищення кваліфікації для дорослих, на курсах комп’ютерної графіки для студентів, на курсах професійної підготовки для школярів, тощо, активно розвивати власні соціальні проекти та брати участь в реалізації державних соціальних програм та проектів.

Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.

І тому підтвердження – сьогоднішны нагороди Національного бізнес-рейтингу, який провів об'єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017 року»та «Лідером року 2018 року»

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.

Визнання наших зусиль в такі непрості часи свідчить про правильність вибраного нами курсу та надихає на подальший розвиток .

 

soc2
Безкоштовне підвищення кваліфікації
для фахівців будівельної галузі
awards