Комп’ютерні курси, курси підвищення кваліфікації - інститут післядипломної освіти "Укрстено" (м. Київ)
Язык (Мова):ruua

Курсова підготовка для школярів

Розпочато комплектація груп за комплексною програмою курсової професійної підготовки школярів на 2017-2018 навчальний рік.

Орієнтовна дата початку занять - 25 вересня 2017

Попередній запис у групи за телефоном:

+38 (068) 225-36-06

+38 (044) 257-57-03

+38 (044) 257-57-06

Особлива увага приділяється курсовій підготовці школярів 9 – 11 класів за чотирма спеціалізаціями. Програма навчання розрахована на 2 роки: перший рік – загальна підготовка по професійному користуванню персональним комп’ютером (Microsoft Office), другий рік навчання – підготовка за однією з обраних спеціальностей (“Адміністратор”, “Асистент референта”, “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”, “Оператор ПК – верстальник”). Навчання проводиться один раз на тиждень в суботу або неділю по 4 ак. години. Щорічно курсову підготовку проходять понад 100 школярів.

Така підготовка має великий вплив на подальшу позашкільну діяльність дітей, вони отримають необхідні знання для свого розвитку у напрямку обраної майбутньої професії.

Назва курсу Кількість
академ. годин
Вартість начання,
грн./місяць
Адміністратор 256 240
Асистент референта 256 240
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних 256 240
Оператор ПК – верстальник 256 240

Програма навчання школярів розрахована на 2 роки: один раз на тиждень по 4 академічних години (всього 256 академічних годин).

Перший рік навчання:

• Професійний користувач ПК
Windows, Word, Excel, Access

Другий рік навчання - підготовка за спеціальностями (за вибором учня):

Адміністратор
комп’ютеризований облік кадрового складу (1С-Зарплата+кадри), планування, організація і технологія управління персоналом підприємства (MS Project), документаційне забезпечення управління та ділове спілкування, ділова українська мова, психологія роботи з людьми
Асистент референта
сучасне діловодство, машинопис (10-и пальцевий сліпий метод)
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
основи бухгалтерського обліку (МСБО), 1С Бухгалтерія
Оператор ПК - верстальник
Adobe InDesign, QuarkXPress, Corel Draw, Adobe Photoshop

Після закінчення кожного року навчання проводиться іспит. У разі успішного складання випускних іспитів (за 2 роки) учень отримує свідоцтво державного зразку про курсову підготовку з відповідної спеціальності.

Можливість спробувати себе в обраній професії є надзвичайно важливою для професійної орієнтації дитини та обрання професії, що підходить за складом особистості. Діти становляться більш дисциплінованими, цілеспрямованими в отриманні знань, активними на заняттях в бажанні здобути більше знань і навичок для подальшого життя.