Про Інститут

Інститут післядипломної освіти «УКРСТЕНО» має 29-річний досвід роботи у сфері освіти.

ukrsteno room

Діяльність Інституту направлена на проведення навчальний курсів у різних галузях комп'ютерних знань (Ліцензія Міністерства освіти Серія АВ № 552340 від 24.06.2010 р.). Ми надаємо знання, які роблять Вас справжнім сучасним спеціалістом. Ми озброюємо Вас знанням сучасних комп'ютерних наук та надаємо навички роботи з ними.

Навчальна діяльність Інституту неодноразово була відзначена пам'ятними знаками, грамотами, подяками Державних органів влади.

В Інституті працюють висококваліфіковані викладачі-практики, які мають великий досвід викладання та практичної роботи. Вони нададуть Вам не тільки знання, а і навчать Вас використовувати ці знання на практиці.

Для полегшення сприйняття матеріалу викладачами та працівниками Інституту розроблені Методичні вказівки. Такі вказівки надають матеріал окремого курсу у вигляді простого цілісного алгоритму дій та операцій, спрямованих на досягнення певної мети.

По закінченні курсів слухачі отримують Свідоцтва державного зразку.

Режим проведення навчання:

Заняття продовжується 4 академічних години з перервою 10 хвилин.
Ви можете обрати зручний для себе час навчання з 9.00 ранку до 21.00 години вечора:

  • з 9.00 до 12.00
  • з 12.00 до 15.00
  • з 15.00 до 18.00
  • з 18.00 до 21.00

Кількість слухачів у групах від 7 до 12 чоловік, у міні-групах – від 4 до 6.
Передбачене індивідуальне навчання. Працюють групи вихідного дня.

Доброзичливе відношення до слухачів з боку викладачів та адміністрації Інституту створюють комфортні умови для якісного навчання. Сучасна навчальна база Інституту відповідає потребам новітнього програмного забезпечення та останнім версіям програмних продуктів, що вивчаються. В Інституті розроблена сучасна методика дистанційного навчання, яка реалізується для проведення індивідуальних і групових занять.І

Ми чекаємо на Вас та бажаємо Вам успіхів та плідного навчання.

soc2
Безкоштовне підвищення кваліфікації
для фахівців будівельної галузі
awards